Tempo leštěnka autokaroserií na nové laky, 120 g
Kód: 480116Související produkty
SHERON Škrabka 3D na led a námrazu je praktická škrabka z kvalitního plastu se zdrsněným povrchem. Dobře se drží a snadno odstraňuje námrazu.
Výborně čistí běžné nečistoty a odstraňuje znečištění, vznikající vlivem tření brzdového obložení.
Praktické jednorázové ubrousky k čištění interiéru vozu. Nestárnoucí a stále oblíbená vůně vanilky.
Detailní popis produktu
Kvalitní neabrazivní lehce roztíratelný krém, k leštění a konzervaci laků karoserií zejména nových, včetně metalíz. Je vyroben z přírodních a syntetických tvrdých vosků, které dodávají ošetřené karoserii vysoký a trvanlivý lesk. Vodoodpudivost a konzervační schopnost voskového fi lmu na karoserii zvyšuje přísada silikonového oleje. Používá se také jako udržovací prostředek po použití Tempo Pasty.
Konzervační Autokrém nanášejte na umytou, ještě mírně vlhkou karoserii pomocí vlhké např. molitanové houby. Krouživými pohyby rozetřete do tenké vrstvy. Po krátkém zaschnutí přeleštěte lešticí utěrkou nebo elektrickou leštičkou.
GHS02 - hořlavé látky
GHS05 - korozivní a žíravé látkymorfolin, dekan-1-ol ethoxylovaný, dokusát sodný
| H228 | Hořlavá tuhá látka. |
|---|---|
| H318 | Způsobuje vážné poškození očí. |
| P102 | Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| P210 | Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. |
| P280 | Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. |
| P301+P312 | PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍSTŘEDISKO/lékaře/ tel. 224 919 293 nebo 224 915 402 (24 hodin denně) |
| P305+P351+P338 | PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktníčočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte vevyplachování. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Auto-moto |
|---|---|
| EAN: | 8594825006146 |
| Položka byla vyprodána… | |
Vytváří na konzervovaných předmětech olejový film, který maže a současně dokonale chrání železné i neželezné kovy jako ocel, litina, měď, zinek a olovo.
Účinný přípravek proti zamrzání zámků. Snadno odstraňuje námrazy v zámáku dveří automobilů při zimním provozu - účinný.
Zajišťuje odstranění námrazy a sněhu ze skel automobilů, dokonale odstraní všechny nečistoty, zbaví sklo mastnoty a zanechá jej křišťálově čisté, zajišťuje skvělý výhled.
Přípravek je vhodný k rychlému leštění nových dobře udržovaných autolaků. Obsahuje speciální směs olejů, které ochrání lak automobilu před vnějšími vlivy.
Čistí, leští a ošetřuje všechny části z plastických hmot, kůže, dřeva a koženky v interiéru vozidla. Působí antistaticky, chrání hmotu před...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
