TECH AEROSOL Efekt metalíza stříbrná 400 ml

Kód: 256667
Neohodnoceno
Značka: TECH Aerosol
159 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Speciální dekorativní barva na bázi akrylu s efektem metalízy a vysokým leskem. 

MNOŽSTEVNÍ SLEVA

  • PŘI NÁKUPU 6 - 11 KS SLEVA 5 %
  •  PŘI NÁKUPU 12 KS A VÍCE SLEVA 7 %

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Barva vhodná k venkovnímu i k vnitřnímu použití.
  • Dokonale přilne ke každému povrchu: kov, dřevo, zdivo, plasty obecně, sklo atd.
  • Výborně odolává stárnutí a zanechává dokonalé dokončení povrchu, které se časem nemění.
  • Kompletní škála barev umožňuje široké využití např. dekorační předměty, rámy, vánoční ozdoby, květinové vazby, různé předměty a jiné).
stříbrná m-stribrna
černá m-cerna
modrá m-modra
červená metalíza červená

 

Společnost PRO-TECH aerosol s.r.o. se specializuje na  distribuci technických výrobků ve spreji a to jak pro profesionální, tak pro hobby použití v nejrůznějších odvětvích. 

Řada výrobků TECH AEROSOL zahrnuje produkty pro maloobchod a velkoobchod, barvy-laky, průmyslové továrny, stavebnictví, lesnictví, prodejny auto-moto-cyklo, elektro, hobby a mnoho dalších oblastí. A jakožto výhradní dovozce několika celosvětových značek obohacuje svoji nabídku řadou dalšího sortimentu.

Díky přímému kontaktu s výrobní společnosti v Itálii, je firma schopna odpovědět na rozmanité požadavky stále náročnějšího trhu, jak z hlediska kvality tak služeb. Společnost vyrábí většinu svých výrobků s důrazem na kvalitu a také na šetrnost k životnímu prostředí.

Pro uspokojení současných i budoucích zákazníků nabízí výrobu celé řady našich výrobků pod privátními značkami. Díky naší výzkumné a vývojové laboratoři, která se zabývá složením a kontrolou jednotlivých výrobků, zaručuje plné technické nasazení při studiu nových produktů, poradenství a poprodejní servis.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: