Spokar zlatý vlas váleček na malování do roku s držákem, 105 mm
Kód: 256646Související produkty
Váleček Zlatý vlas rohový je určený pro dokončovací malířské práce - domalovávání vnitřních rohů na hladkých a jemně hrubých površích.
Malířský plastový kyblík o objemu 14 l je určený pro válečky do 250 mm. Rozměry vnitřní ( Š x D x V ): 35 × 30 × 30 cm.
Plastový kbelík hranatý, objem 8l, pro válečky 180 mm. Rozměry vnitřní ( Š x D x V ): 26 × 20 × 18 cm.
Přírodní 100% vlna, výška plyše 4 mm, určený pro vrchní kvalitní lakování, odolný vůči rozpouštědlům.
Detailní popis produktu
- Průměr válečku 105 mm,
- nepolstrovaný,
- materiál polyakryl,
- výška plyše 15 mm,
- výška válečku 65 mm,
- průměr otvoru pro držadlo 6 mm,
- včetně držáku na váleček.
Použitelnost dle druhu nátěrové hmoty:
- Disperze - velmi vhodný.
- Syntetické - velmi vhodný.
- Chlorkaučukové - velmi vhodný.
- Polyuretanové - velmi vhodný.
- Nitro - vhodný se sníženou životností.
Polyakryl - syntetický PAC:
Polyakrylové válečky na malování doporučujeme při užití interiérových a disperzních barev. Vlákna válečku na malování jsou typické nižší kvalitou materiálu, ale velmi dobrou vydatností na m². Polyakryl má vynikající odolnost proti vlivům světla, povětrnosti a mikroorganizmů. Praní je možné jen ve vlažné vodě. Pevnost je nižší než u jiných syntetických vláken ale váleček na malování má díky tomu nižší sklon ke žmolkování. Nejběžnější válečky se vyrábějí z polyakrylu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malířské, fasádní válečky |
|---|---|
| EAN: | 8593534672086 |
Štětec osazený syntetickými vlákny s velmi jemně chemicky zašpičatělými konci. Určeny pro nanášení vodou ředitelných nátěrových hmot střední a vyšší hustoty.
Štětec plochý Voda Standard vhodný především na aplikaci vodou ředitelných barev a laků. Štětec je osazen směsí štěpených syntetických vláken a štětiny.
Štětec osazený syntetickými vlákny s velmi jemně chemicky zašpičatělými konci. Určeny pro nanášení vodou ředitelných nátěrových hmot střední a vyšší hustoty.
Moltopren je určen pro méně náročné lakýrnické práce, pro vodou ředitelné nátěrové hmoty, s omezenou životností lze použít i pro syntetické barvy a laky.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
