Spokar Polyamid 7 malířský váleček, šířka 100 mm, pro držák 6mm
Kód: 256638Související produkty
Držák válečku pro válečky široké 100 až 150 mm, průměr 6 mm. Vhodné pro válečky s průměrem na držák 6 mm. Všechna držadla se dají nasadit na kužel teleskopických holí.
Spokar držák válečku pro válečky široké 100 až 150 mm, průměr 6 mm. Vhodné pro válečky s průměrem na držák 6 mm. Všechna držadla se dají nasadit na kužel teleskopických holí.
Spokar štětec linkovací č. 9 - dřevěné držadlo, čistá štětina
Lakovací vana vhodná pro válečky do 100 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
Přírodní 100% vlna, výška plyše 4 mm, určený pro vrchní kvalitní lakování, odolný vůči rozpouštědlům.
Štětec osazený syntetickými vlákny s velmi jemně chemicky zašpičatělými konci. Určeny pro nanášení vodou ředitelných nátěrových hmot střední a vyšší hustoty.
Detailní popis produktu
Nový druh polyamidového potahu je tkaný metodou nekonečného vlákna, která minimalizuje možnost vypadávání vláken. Má otevřenou strukturu (svazky vláken jsou ze 2/3 rozpletené) a speciální úpravu povrchu vláken. Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává, má velmi dlouhou životnost. Pro vrchní kvalitní lakování všemi druhy barev a laků, vhodný i pro dokončovací malířské práce velmi hustými barvami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malířské + lakovací MINI, MIDI válečky |
|---|---|
| EAN: | 8593534692909 |
Spokar sada ocelových tmelících stěrech o rozměrech 5, 8, 10, 12 cm.
Plochý štětec Ředidlo Standard Univerzální vhodný především na rozpouštědlové barvy k náročnějším aplikacím. Štětec je osazen velmi kvalitní přírodní štětinou.
Pro lazurovací nátěry dřeva, plastové držadlo, směs syntetických vláken a štětiny. Slouží pro lazurovací nátěry dřeva.
Štětec osazený syntetickými vlákny s velmi jemně chemicky zašpičatělými konci. Určeny pro nanášení vodou ředitelných nátěrových hmot střední a vyšší hustoty.
Plochý štětec Ředidlo Profi je vhodný především na rozpouštědlové barvy k náročnějším aplikacím. Štetec je osazen velmi kvalitní přírodní štětinou.
Plochý štětec Ředidlo Standard Univerzální vhodný především na rozpouštědlové barvy k náročnějším aplikacím. Štětec je osazen velmi kvalitní přírodní štětinou.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
