Ria Classic Normal Plus Hygienické vložky 10 ks
Kód: 916041Související produkty
Sprchový gel vyroben ze složek z 95 % přírodního původu se sladkou vůní květin.
Čajové svíčky světle hnědé, oranžové a hnědo oranžové s vůní jablka a skořice v hliníkovém kalíšku. Doba hoření 3 až 4 h.
Jemný sprchový gel Lollipopz čistí pokožku a voní jako sladká pochoutka – ideální na každodenní péči s trochou zábavy.
Detailní popis produktu
Menstruační vložky RIA jsou ideální volbou pro komfort během tohoto období. Dokonale ochrání během celého dne, a tak vás žádná situace nevyvede z míry. Ani středně silná a silná menstruace neztíží těmto vložkám práci. Lepicí plocha zaručí ideální uchycení, nemusíte se tedy bát pohybu vložky. V balení dostanete 10 vložek.
Vlastnosti a výhody:
- Menstruační vložky se postarají o bezstarostné překonání dnů menstruace
- Středně silná a silná menstruace je s těmito vložkami hravě zvládnutelná
- Menstruační vložky RIA se hodí na den
- Dvě boční vodící drážky
- Nejsou parfémované
- Menstruační vložky RIA s křidélky
- V balení je 10 vložek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drogerie |
|---|---|
| EAN: | 4049500242479 |
Vonná svíčka ve skle s prodlouženou dobou hoření a velice příjemnou vůní, která provoní celý byt či dům.
30 kusů vonných svíček naplněných aromatickým vícebarevným voskem
Síla fixace 4. Vhodné pro šechny typy vlasů. Lak na vlasy s diamantovým leskem.
Palmolive sprchový gel s esenciálním levandulovým olejem, Ylang ylang a Kardamomem má příjemně uklidňující vůni.
Somat Excellence 5v1 kapsle na nádobí - Navrženo tak, aby účinně odstraňovaly až 72 hodin zaschlé odolné skvrny a zajistily hloubkově čistý výsledek.
Koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu. Jediné stisknutí stačí k provonění koupelny nebo toalety dlouhotrvající svěží vůní.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
