LOCTITE Super Bond vteřinové lepidlo 3g
Kód: 4849Související produkty
Detailní popis produktu
Praktické kapesní balení sekundového lepidla. První pomoc na cestách, turistice, v autě nebo při sportu. Malé balení do každé tašky.
Ideální na porcelán, kov, gumu, kůži, dřevo, plasty (kromě PE / PP) a papír.
Univerzální tekutá lepidla, ideální na neporézní povrchy. Odolná proti vodě a mytí v myčce. Odolná proti otřesům. Odolná proti extrémním teplotám (od -50 °C do +120 °C). Vytvrzují během několika sekund. Vydrží vysoké zatížení.
Po vytvrzení průhledná. Snadno se otevřou, sama prorazí bezpečnostní fólii, víčko proti ucpání. Bohatý výběr aplikátorů – proti rozlití, pro snadné uchopení, dlouhý hrot, kartáček. Použitelná na většinu povrchů. Bez rozpouštědel.

Signální slovo: Varování
Kyanoakrylát .
EUH202 | Kyanoakrylát. Nebezpečí. Okamžitě slepuje kůži a oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. |
---|---|
H315 | Dráždí kůži. |
H319 | Způsobuje vážné podráždění očí. |
H335 | Může způsobit podráždění dýchacích cest. |
P261 | Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolů. |
P302+P352 | PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla |
P305+P351+P338 | PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. |
Doplňkové parametry
Kategorie: | Lepidla |
---|---|
Hmotnost: | 0.1 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.